Złóż sprawozdanie finansowe

Szanowni Państwo,

jeśli chcielibyście złożyć sprawozdanie finansowe na nowych zasadach, obowiązujących od 15 marca 2018 r., służymy wszelką pomocą prawną w tym zakresie. Świadczymy również usługi jako pełnomocnicy w zakresie składania sprawozdań w KRS.

Żeby skorzystać z naszej pomocy, prosimy o zgłoszenie się przez email radcowie@radcowie.biz lub formularz kontaktowy, w zakładce KONTAKT. Można także kontaktować się bezpośrednio z mecenasem Karolem Sienkiewiczem pod numerem +48 609 607 741.

Do złożenia sprawozdania do KRS konieczne będą trzy skany: 1) sprawozdanie finansowe, 2) sprawozdanie z działalności oraz 3) uchwały o podziale zysku/pokryciu straty i zatwierdzeniu sprawozdania finansowego. Jeżeli było badanie biegłego, to także jego sprawozdanie. Ewentualnie analogiczne dokumenty dla grupy kapitałowej. Muszą to być pliki PDF nie większe niż 3 MB. Ponadto konieczne będzie przesłanie skanu udzielonego nam pełnomocnictwa (na naszym wzorze). Opłatę sądową w wysokości 140 zł uiszcza kancelaria, oczywiście trzeba to nam zwrócić.

Usługa taka kosztuje 600 zł + VAT. Żeby skorzystać na naszej pomocy wystarczy krótka wiadomość oraz podanie numeru KRS, na podstawie którego przygotujemy pełnomocnictwo. Sprawozdanie do KRS składamy tego samego lub następnego dnia po otrzymaniu poprawnych plików.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.