O mnie

Nazywam się Mirosław Uziembło. Jestem absolwentem wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jak również Wydziału Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Od 2018 roku rozpocząłem aplikację radcowską przy OIRP w Toruniu.

Prawie od początku studiów łączyłem naukę z pracą, co wyostrzyło mój charakter i silną wolę. Przez pracodawców zawsze byłem uznawany za sumiennego i rzetelnego pracownika. Dokładnie w ten sposób pragnę współpracować z osobami, które potrzebują pomocy prawnej.

Swoją karierę zawodową związałem z kancelarią Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Prawni, gdzie poznaję praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach, zarówno tej prawniczej jak i ekonomicznej. Jako prawnik i ekonomista koncentruję się na kwestiach dotyczących upadłości osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Swój zapał do pracy i chęć pomocy pragnę przeznaczyć na wsparcie dla przedsiębiorców borykających się z problemami z wypłacalnością. W związku z tym zainteresowałem się tematyką upadłości. Choć nazwa ta na początku nie brzmi zbyt optymistycznie, jest szansą na nowy start dla wielu osób.

Zakończenie działalności przedsiębiorcy jest wyjątkową procedurą, gdzie poza wiedzą prawniczą przydają się chłodne i analityczne spojrzenie na sytuację oraz jednocześnie empatia i zrozumienie dla przedsiębiorcy, który znalazł się w kłopotliwej sytuacji.

Napisz e-mail albo zadzwoń, jeśli potrzebujesz porady w zakresie zakończenia swojej działalności.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.