Nowy autor na pokładzie

Mirosław Uziembło        11 czerwca 2018        Komentarze (0)

Jak już zapewne zauważyłeś na blogu doszło do zmian.

Jakiś czas temu z Czytelnikami pożegnała się moja koleżanka z Kancelarii, mec. Karolina Rokicka-Murszewska, autorka wpisów na tym blogu. Potem pojawiło się moje zdjęcie. Zatem to odpowiedni moment żebym się oficjalnie przedstawił.

Nazywam się Mirosław Uziembło i przypadło mi do wykonania niełatwe zadanie – zastąpienie Pani mecenas jako autora tego bloga. Mam nadzieję, że sprostam temu zadaniu. Już teraz mogę Ci jednak obiecać, że zrobię wszystko co w mojej mocy by utrzymać wysoki poziom umieszczanych tutaj wpisów :).

Krótko o mnie – jestem aplikantem radcowskim, aplikację odbywam pod patronatem Karola Sienkiewicza, który czuwa nad tym blogiem. W swojej pracy zajmuję się tematyką kurateli osób prawnych oraz aspektami związanymi z ogłoszeniem upadłości, czyli jakby nie patrzeć właśnie tytułowym zakończeniem działalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na stronę o mnie.

Zmiana autora bloga nie oznacza istotnych zmian w tematyce bloga. Nadal będę umieszczał wpisy związane z kuratelą, postępowaniem rejestrowym czy organami spółek. Szerzej omówię tematykę upadłości byłego przedsiębiorcy, która mimo wszystko nadal przynosi więcej pytań niż prostych rozwiązań. O tym z kolei możesz przeczytać w zakładce o blogu.

Oczywiście jeszcze przez jakiś czas poruszana będzie tematyka składania sprawozdań finansowych do KRS, w której nasza Kancelaria ma duże doświadczenie.

Pamiętaj, ten blog jest dla Ciebie, więc jeśli nasuną Ci się pytania i wątpliwości zajrzyj do zakładki kontakt albo zostaw komentarz – zawsze z przyjemnością i w miarę możliwości odpowiem!

Nowego wpisu (już mojego autorstwa) możesz spodziewać się w najbliższych dniach. Zachęcam Cię do zaglądania tutaj lub do subskrypcji bloga :).

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: