Przyszedł czas, by się pożegnać…

Karolina Rokicka-Murszewska        28 maja 2018        6 komentarzy

Drogi Czytelniku,

z góry przepraszam Cię za bezpośredni ton, który w tym wpisie będzie mi towarzyszył, ale mam nadzieję, że po blisko 3 latach wspólnego blogowania, mogę sobie pozwolić na nieco większą, niż zwykle, poufałość wobec Ciebie.

Blog Zakończenie działalności już za chwilę, bo 2 czerwca 2018 r., skończy 3 lata. Tak się przypadkowo złożyło, że przez ostatnie 3 lata urodziny obchodziliśmy razem, bo ja urodziłam się w ostatnim dniu maja. I chociaż różnie bywało – zdarzyło się nam wspólnie zaliczyć wpadki i upadki – to nie żałuję ani jednego dnia, który spędziłam pracując nad blogiem.

Powiedziałabym, że trzylatek to takie trochę przedszkolne dziecko. Dziecko, ale takie już spore, niewymagające już stałej opieki, które można wypuścić w świat. No i właśnie wraz z początkiem czerwca ja moje dziecko w ten świat wypuszczam.

Z dniem 31 maja 2018 r. żegnam się z Kancelarią Sienkiewicz i Zamroch, w której spędziłam ostatnie 6 lat życia zawodowego, zrobiłam aplikację i zdałam egzamin zawodowy. Nie zawsze było lekko, ale jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie do S&Z. Dużo się nauczyłam, dużo przeżyłam.

Dziękuję całemu zespołowi Kancelarii za możliwość współpracy i za życzliwość, jaką mi okazaliście przez te 6 lat. Mam nadzieję, że nasza współpraca – choć już nie tak intensywna – będzie trwać nadal.

Ostatnie 3 lata i prowadzenie bloga będę wspominać jako okres nieustającej radości i satysfakcji. Wznoszące się statystyki z ostatnich kilku miesięcy sprawiły, że chciało mi się pisać więcej i więcej.

Dziękuję Ci Drogi Czytelniku, że tu byłeś i wracałeś. Oddaję bloga w ręce Mirka, aplikanta z naszej Kancelarii. Liczę, że będziesz równie chętnie czytał jego wpisy, jak moje.

Pozdrawiam i do zobaczenia w innej części internetu!

Karolina Rokicka-Murszewska

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Magda Maj 28, 2018 o 19:12

Bardzo dziękuję za wszystkie artykuły i proszę o informację z innej części Internetu.
Pozdrawiam serdecznie. Magda

Odpowiedz

Karolina Rokicka-Murszewska Maj 28, 2018 o 19:28

Dziękuję Pani Magdo! Na pewno będę pisać – proszę mnie śledzić w mediach społecznościowych!
pozdrawiam
KRM

Odpowiedz

Jola Maj 28, 2018 o 19:45

Pani Karolino, dziękuję za przekazywaną wiedzę w sposób bezpośredni i czytelny nawet dla mnie-laika. Dziękuje za cierpliwość i czas. Ciekawych celów przed sobą i wzniosłych idei nad sobą.
Dziękuję i pozdrawiam
Jola

Odpowiedz

Karolina Rokicka-Murszewska Maj 28, 2018 o 19:48

Pani Jolu, serdecznie dziękuję! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła służyć Państwu swoją wiedzą i pomocą z zakresu prawa.
Pozdrawiam serdecznie
KRM

Odpowiedz

Marta Maj 28, 2018 o 22:28

Pani Mecenas,

Pani wpisy wśród prawniczych artykułów zdecydowanie się wyróżniały. To co je zawsze charakteryzowało to konkretna treść i jasny dla czytelnika przekaz. Dzielić się tak wiedzą to już sztuka. Będę Pani poszukiwać w innych źródłach! Powodzenia!

Odpowiedz

Karolina Rokicka-Murszewska Maj 28, 2018 o 23:10

Dziękuję za taki piękny komentarz, Pani Mecenas! 🙂 mam nadzieję, że jeszcze nie raz i nie dwa “przydam się” razem z moimi blogami.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: