Tego nie możesz przegapić! Biuletyn Prawny Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Karolina Rokicka-Murszewska        16 listopada 2016        Komentarze (0)

Niecałe pół roku temu informowałam Cię, że Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch, w której pracuję, zaczęła przygotowywać Biuletyn Prawny. W Biuletynie wspólnie z kolegami i koleżankami radcami i aplikantami radcowskimi staramy się informować o ważnych orzeczeniach sądów różnych instancji, szalonych i nie tylko pomysłach ustawodawcy, jak również – a może przede wszystkim – zachęcać do lektury interesujących wpisów na blogach. Biuletyn ten przekazuje Izba swoim członkom.

Jednakże, podczas jednej z dyskusji w Kancelarii, zadaliśmy sobie jedno ważne pytanie:

dlaczego podobnego Biuletynu nie mielibyście otrzymywać i Wy, Drodzy Czytelnicy?

W związku z tym, że pytanie było czysto retoryczne, stworzyliśmy newsletter – Biuletyn Prawny, który będziemy przekazywać naszym Czytelnikom poprzez email. Dwa razy w miesiącu.

zapis-na-newsletterCo w nim znajdziesz? Przede wszystkim przegląd wpisów z naszych blogów. A jest ich sporo jak na jedną kancelarię: w sumie aż pięć! Daje to razem ogromną ilość informacji. Tylko na moim blogu – a jest to najmłodszy kancelaryjny blog, niedawno skończył rok – jest blisko 100 wpisów! To ogromna ilość informacji. Na innych blogach jest tego dużo więcej. Zebranie tego w jednym Biuletynie, łatwiej pozwoli Ci ogarnąć, co się dzieje w prawie.

Ale oczywiście samym blogiem człowiek żyje – będziemy również omawiać ciekawe orzeczenia sądów, także te wydane w sprawach przez nas prowadzonych. Jeśli będzie okazja, na pewno pochwalimy się, co w naszej firmie się dzieje. Jeżeli chcesz otrzymywać Biuletyn to po prostu zapisz się poprzez poniższy formularz zapisu:

Politykę prywatności znajdziesz TUTAJ.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: