A Ty jakim prawnikiem będziesz za 10 lat?

Karolina Rokicka-Murszewska        13 października 2016        Komentarze (0)

plakat-konkurs

 

Jeśli nie boisz się wyzwań, masz głowę pełną pomysłów, lekkie pióro i jesteś studentem IV i V roku prawa – ta informacja jest właśnie dla Ciebie!!!

Koło Naukowe Marketingu Prawniczego, działające na WPiA UMK, wraz z Kancelarią Sienkiewicz i Zamroch organizuje konkurs, w którym nagrodą główną jest płatny staż w Kancelarii.

Musisz tylko napisać krótki esej zatytułowany: “Jakim prawnikiem będę za 10 lat?”. Maksymalnie 1 stronę A4 (1800 znaków ze spacjami) wyślij na adres: konkurs@radcowie.biz. Być może szukamy właśnie Ciebie!!!

Więcej informacji szukaj na stronie wydarzenia na Facebook’u:

wydarzenie

oraz w regulaminie konkursu, znajdującym się TUTAJ.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: