Biuletyn prawny IPH i kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Karolina Rokicka-Murszewska        30 czerwca 2016        Komentarze (0)

Kancelaria Sienkiewicz i Zamrochod wielu lat współpracuje z Izbą Przemysłowo-Handlową. Od niedawna efektem tej współpracy jest Biuletyn prawny, który ukazuje się co 2 tygodnie i jest publikowany na stronie Izby:

biuletynW bieżącym numerze (7/2016) znajdziesz między innymi informacje dotyczące obrotu nieruchomościami rolnymi oraz zmian w rozliczaniu składki PFRON.

Starsze numery znajdziesz na stronie Izby Przemysłowo-Handlowej w dziale Aktualności – Prawo.

Zapraszam Cię do lektury, w szczególności, jeśli chcesz śledzić bieżące zmiany w prawie, a nie możesz poświęcić na to dużo czasu – lektura Biuletynu zajmie Ci nie więcej niż kwadrans!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: