Marketing prawniczy po studencku #lawinyou

Karolina Rokicka-Murszewska        07 grudnia 2015        5 komentarzy

Być może niektórzy z Was zauważyli, że na blogu jest nowa kategoria “Prawnik po pracy“. I dzisiaj mam właśnie taki wpis, który wręcz idealnie odpowiada tej kategorii.

Zaangażowałam się bowiem w działalność prawdopodobnie pierwszego w Polsce Koła Naukowego Marketingu Prawniczego, które na początku grudnia oficjalnie rozpoczęło działalność na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Mam przyjemność być jego opiekunem naukowym.

Z tego miejsca zapraszam wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 9 grudnia 2015 r. na WPiA UMK. Liczę, że nasze zaproszenie do poprowadzenia warsztatów czy seminariów przyjmą zarówno znani prawnicy – blogerzy (których wpisy możesz podglądać np. na LexMonitor albo Znam Swoje Prawo), jak i znani blogerzy niekoniecznie prawnicy oraz osoby zajmujące się marketingiem prawniczym w swojej pracy zawodowej.

Działania Koła możesz śledzić na Facebooku, Instagramie i Twitterze, znajdziesz nas też na tych portalach pod hashtagiem #lawinyou

12339135_1010275972348931_8597921806461167537_o

Plakat przygotował student IV roku prawa, twórca Koła – Łukasz Kwiatkowski

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Grudzień 7, 2015 o 15:02

Jestem pod dużym wrażeniem.
Mój UMK rządzi 🙂
Świetny pomysł.

Odpowiedz

Karolina Rokicka Grudzień 7, 2015 o 15:36

@Mikołaj, dziękuję 🙂 mam nadzieję, że dasz się kiedyś namówić na jakieś wystąpienie w charakterze prelegenta na zaproszenie Koła:)

Odpowiedz

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Grudzień 7, 2015 o 21:30

Jasne, tylko muszę wiedzieć o terminie z duuużym wyprzedzeniem. Mam obecnie strasznie pracowity okres. Swoją droga współpracuję z kołem własności intelektualnej. Występowałem kilka miesięcy temu na ich konferencji.

Odpowiedz

Karolina Rokicka Grudzień 7, 2015 o 21:32

Oczywiście, będziemy się umawiać odpowiednio wcześniej 🙂 ale dziękuję za zainteresowanie. Być może uda się zorganizować jakies wydarzenie wspólnie z “niematerialnymi” 🙂

Odpowiedz

Iza Grudzień 9, 2016 o 12:53

Trzymam kciuki za działalność Koła:) Obserwuję Was na Facebooku i idzie Wam całkiem nieźle:D Może przydadzą Wam materiały, które tutaj znalazłam http://zastrzezone.pl/jak-chronic-domene-internetowa/63,17,22
Pozdrawiam, Iza:)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: