O mnie

Jestem typowym zodiakalnym Bliźniakiem – z jednej strony ułożona i zorganizowana, z drugiej roztrzepana bałaganiara 🙂 lubię, jak wszystko jest zaplanowane od A do Z i strasznie się denerwuję, jak coś idzie nie po mojej myśli.

To planowanie wydarzeń w życiu (taka swoista umiejętność „widzenia końca”) pozwala mi również w pracy zawodowej dojrzeć koniec pewnych spraw. Dlatego właśnie w kancelarii zajmuję się likwidacją spółek, stowarzyszeń i fundacji, jak również prawem upadłościowym, czyli wszystkim tym, co łączy się z zakończeniem prowadzenia działalności gospodarczej. Poza tym pomagam przedsiębiorcom w postępowaniach rejestrowych.

Od dnia 26 stycznia 2017 r. jestem wpisana na listę kandydatów na kuratorów przy Sądzie Okręgowym w Toruniu.

Pracę w S&Z łączę z posadą asystenta w Katedrze Prawa Administracyjnego na WPiA UMK w Toruniu. Jestem doktorem nauk prawnych. Prowadzę zajęcia dla studentów z prawa administracyjnego – części ogólnej i prawa materialnego, jak również postępowania administracyjnego. Obie te działalności – praca na uczelni i w kancelarii – to nieustające źródło satysfakcji. Nie ukrywam, że lubię usłyszeć od studentów: „dzięki Pani ćwiczeniom polubiłem prawo administracyjne”, a od szefa – „dobra robota”! To daje siłę do kolejnych działań!

Jestem autorką kilkunastu publikacji z zakresu planowaimg_2847nia i zagospodarowania przestrzennego, działalności gospodarczej oraz problematyki samorządu terytorialnego; moje artykuły ukazały się także na portalu wyborcza.biz. Listę aktualnych publikacji znajdziesz w Google Scholar – kliknij w zdjęcie, aby przenieść się na stronę.

Wiele czasu spędzam w podróży, zarówno prywatnie, jak i służbowo. W szczególności kursuję na trasie Toruń – Warszawa – Toruń, ale nie tylko. We wrześniu 2016 r. przejechałam ponad 3400 km, nie wyjeżdżając poza granice Polski 🙂 Wspomnienia z moich podróży ozdabiają wpisy na blogu – jeśli będę gdzieś „na wyjeździe” na pewno dowiesz się o tym jako pierwszy 🙂

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej, zapraszam Cię do śledzenia mnie na Instagramie!

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.