II Ogólnopolska Konferencja Naukowa marketing_prawniczy 2.0 – zapisy ruszyły!!

Karolina Rokicka-Murszewska        27 lutego 2018        Komentarze (0)

Jak być może pamiętacie, jestem opiekunem naukowym Koła Naukowego Marketingu Prawniczego UMK. KNMP zorganizowało w zeszłym roku konferencję marketing_prawniczy 2.0, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Monika Muracka, zeszłoroczna prelegentka, tak pisała o konferencji na portalu PolskiPrawnik.pl:

Wśród tematów, które budziły najwięcej emocji znalazły się m.in. te na czym tak naprawdę marketing prawniczy polega i na jakie przeszkody natrafia w kontekście nie tylko obostrzeń prawnych (kodeksy etyczne), ale też jak jest rozumiany i uprawiany przez różnych praktyków, jakie są jego rodzaje, a także jak nowe technologie wpływają i wpłyną w przyszłości na pracę prawnika. 

Więcej możesz przeczytać w moich wpisach:

marketing_prawniczy 2.0

marketing_prawniczy 2.0, Polski Prawnik i Kodeks Młodego Prawnika

W tym roku zaprosiliśmy 9 wspaniałych prelegentów, a wśród nich m.in. Wojciech Wawrzak, Aleksandra Sewerynik, Arkadiusz Szczudło i Magdalena Korol, oraz jeden z najlepszych toruńskich marketerów – Artur Smolicki, no i oczywiście chcemy powtórzyć frekwencyjny sukces z zeszłego roku, kiedy to na konferencji pojawiło się blisko 200 osób!

Od wczoraj trwają zapisy – wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie Konferencji na Facebook’u.

To jak? Z kim się widzę? 😀

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: