Doktorat i blogi. Czytam i polecam cz. 2

Karolina Rokicka-Murszewska        12 listopada 2017        Komentarze (0)

Wielkimi krokami zbliża się publiczna obrona mojego doktoratu. Tytuł rozprawy brzmi: Opłata planistyczna – studium administracyjnoprawne. O szczęśliwym zakończeniu mojej 5-letniej drogi do stopnia naukowego doktora na pewno usłyszysz na blogu.

Wspominam o tym akurat dzisiaj, bowiem chciałabym polecić Ci dwa godne uwagi blogi dotyczące m.in. opłaty planistycznej. Pierwszy z nich jest pisany od ponad 6-ciu lat przez mojego kolegę z Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch. Radca prawny Iwo Fisz jest nie tylko znakomitym specjalistą z zakresu prawa administracyjnego, ale także pozaetatowym członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Toruniu. Napisał kilka bardzo ciekawych artykułów dotyczących renty planistycznej, które znajdziesz na blogu Zagospodarowanie przestrzenne.

Natomiast razem przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący zmian w KPA w 2017 r. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, to kliknij w poniższe zdjęcie:

Poradnik znajdziesz także w blogu Iwa (w panelu po lewej stronie)


Natomiast drugi z blogów wart uwagi nosi nazwę Obniżenie wartości nieruchomości i jest absolutną „świeżynką” – adwokat Rafał Dybka prowadzi go dopiero od sierpnia 2017 r. Mnie zainteresował właśnie z uwagi na artykuł o rencie planistycznej:

RENTA PLANISTYCZNA

Jestem ciekawa kolejnych komentarzy Pana Mecenasa związanych z problematyką opłaty planistycznej – czekam na więcej!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: