Tego nie możesz przegapić! Biuletyn Prawny Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Karolina Rokicka-Murszewska        16 listopada 2016        Komentarze (0)

Niecałe pół roku temu informowałam Cię, że Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch, w której pracuję, zaczęła przygotowywać Biuletyn Prawny. W Biuletynie wspólnie z kolegami i koleżankami radcami i aplikantami radcowskimi staramy się informować o ważnych orzeczeniach sądów różnych instancji, szalonych i nie tylko pomysłach ustawodawcy, jak również – a może przede wszystkim – zachęcać do lektury interesujących wpisów na blogach. Biuletyn ten przekazuje Izba swoim członkom.

Jednakże, podczas jednej z dyskusji w Kancelarii, zadaliśmy sobie jedno ważne pytanie:

dlaczego podobnego Biuletynu nie mielibyście otrzymywać i Wy, Drodzy Czytelnicy?

W związku z tym, że pytanie było czysto retoryczne, stworzyliśmy newsletter – Biuletyn Prawny, który będziemy przekazywać naszym Czytelnikom poprzez email. Dwa razy w miesiącu.

zapis-na-newsletterCo w nim znajdziesz? Przede wszystkim przegląd wpisów z naszych blogów. A jest ich sporo jak na jedną kancelarię: w sumie aż pięć! Daje to razem ogromną ilość informacji. Tylko na moim blogu – a jest to najmłodszy kancelaryjny blog, niedawno skończył rok – jest blisko 100 wpisów! To ogromna ilość informacji. Na innych blogach jest tego dużo więcej. Zebranie tego w jednym Biuletynie, łatwiej pozwoli Ci ogarnąć, co się dzieje w prawie.

Ale oczywiście samym blogiem człowiek żyje – będziemy również omawiać ciekawe orzeczenia sądów, także te wydane w sprawach przez nas prowadzonych. Jeśli będzie okazja, na pewno pochwalimy się, co w naszej firmie się dzieje. Jeżeli chcesz otrzymywać Biuletyn to po prostu zapisz się poprzez poniższy formularz zapisu:

Politykę prywatności znajdziesz TUTAJ.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: